Rubrika: ZAJÍMAVOSTI
 

Jste milovníky koktejlů a žádnou párty si bez nich nedokážete představit? Pak se vám asi bude moc líbit následující přehlídka koktejlů, které v sobě mají snad víc alkoholu, než čistý líh. Po vypití těchto miláčků máte stoprocentně zaručený nakaši stav, a pokud to s nimi jen trošičku přeženete, máte zaděláno i na pořádný zdravotní průšvih! Tak na zdraví!

Tokijský ledový čaj

119249
Možná znáte koktejl s názvem Long Island Iced Tea. Pokud jo, víte, že se jedná o slušný nástřel, ale nic extra. Japonci ho však trochu vytunili. V tokijské verzi tohoto drinku najdete vše jako v normální verzi, ovšem v několikanásobném množství. Navíc místo koly je zde Midori, což je melounová pálenka. Jedna sklenice v sobě obsahuje asi devět různých panáků, a proto není radno si s tímto drinkem zahrávat.

Four Loko
119250
V překladu pro šílené. Hlavní tajemství tohoto drinku nespočívá ani tak v alkoholu, ale spíše v kofeinu, kterého je ze tolik, že vás to v klidu vystřelí na Měsíc, a ještě vám zbyde dost paliva na návrat zpět na Zem. Podle některých má tento drink podobné účinky jako speedball, což je mix heroinu a kokainu.

Four Horsemen
119251
Daniel´s, Jameson, Beam, Walker. Čtyři pánové, co to s viskou vždy uměli. Čtyři jezdce apokalypsy si můžete v pohodě namíchat i u vás doma. Ovšem je nutné vědět, že dohromady je váže ještě pátý člen. Tequila Jose Cuervo, povýší tento drink na skutečných pět pekelných kruhů.

Tekutý kokain
119252
Nejedná se o drogu v tekutém stavu, nýbrž o název drinku. Ten tvoří Bacardi 151, která v sobě obsahuje 75,5 procenta alkoholu, dále Goldschläger, což je skořicová pálenka ze Švýcarska, která má 43,5 procenta alkoholu a nakonec starý dobrý Jägermaister. Po vypití tohoto mixu si vezměte na další tři dny dopředu dovolenou.

Ruční granát z New Orleans

119255
Velice zajímavý drink z New Orleans, do kterého se krom nejrůznějších klasických alkoholů přidává také etanol, tedy naprosto čistý líh. Jak jistě víte, absint, ve kterém je v malém množství etanol také, vyvolává halucinace. Granát vám jich může vyvolat tolik, že si připadáte jako uprostřed války. A není divu, vždyť do sebe lejete něco, co se používá v nemrznoucích směsích a leteckém průmyslu.