Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY
 

Zdá se vám autonehoda jako nudná záležitost? Možná ano. Následující 4 bizarní nehody, které se staly Čechům na dovolených, vás přivedou k myšlence, že obyčejná autonehoda je opravdu banalita.

Hladová žirafa

žirafa

Jednoho dne si rodinka, trávící čas na dovolené v Německu, chtěla vyjet prohlédnout exotická zvířata v safari. Posádka vozu ve složení dva rodiče a jejich malá dcerka zastavila na jedné z cest s úmyslem prohlédnout si žirafy. Venku bylo teplo, okénka byla tudíž stažená. Vedle holčičky ležela na zadním sedadle odpolední svačinka v podobě několika jablek. Okolo jdoucí žirafa si usmyslela, že by na ně mohla mít chuť a otevřeným okénkem strčila hlavu do auta. Zasekla se však o růžky a hlava ji nešla vytáhnout zpět. Mocným trháním se jí to nakonec povedlo, nicméně škoda na bočních dveřích auta byla nemalá. Kdo ví, zda-li bude mít holčička ještě někdy po tomto zážitku ráda žirafy.

Neposedná zvířata

V Norsku jel po místní silnici autem muž a úhybným manévrem se chtěl vyhnout před vozem proběhnuvšímu losovi. Bohužel dostal smyk a narazil do medvěda, který se pohyboval opodál. Krásná hříčka se zvířaty, nemyslíte?

los

Myslivec, trávící volný čas v Bělorusku lovem lišek, na tuto svoji zábavu doplatil zraněním. Při zmiňovaném lovu na poprvé lišku sice zasáhl, nikoliv však smrtelně. Přišel k ní tedy blíže a chtěl ji druhou ránou ušetřit trápení. Zvíře však v záchvěvu poslední naděje sebou škublo a co čert nechtěl, trefilo myslivcovu spoušť. Zbraň vystřelila mužovi do nohy. Ten musel být následně ošetřen v nemocnici. A liška, pachatelka, z místa činu sprostě utekla ještě před příchodem záchranářů či policie.

Žena manipulátorka

opalova

Velmi kuriózní srážka aut se stala poblíže jedné letní chaty. Před ní se totiž opalovala v plavkách přitažlivá žena. Kolem projíždějící muž v automobilu neodolal pohledu na onu krásu a přibrzdil si, aby se mohl tento pohled vychutnat déle. Nedávaje pozor na dopravní situaci však narazil do před ním brzdícího automobilu. A víte proč před ním jedoucí automobil zpomaloval? Správně, bylo to z naprosto stejného důvodu. A pak že ženy nemanipulují s muži.