Rubriky: ZÁBAVA TRENDY
 

Přidáváte pravidelně fotky na svůj Instagram? Tak pozor: může se stát, že si je vypůjčí jeden troll a předělá je na ultra vtipné obrázky. Jak? Pouze tím, že k nim přidá ilustrované postavičky, které změní celý význam vaší fotografie.

Zmiňovaný troll se jmenuje Lucas Leviton a pochází z Brazílie. Má velmi dobře vyvinuté umělecké cítění a pracuje jako ilustrátor, což mu dává ty nejlepší předpoklady k tomu, co dělá. A co vlastně dělá? Nic jiného než to, že prolézá instagramové účty, vybírá z nich fotografie a příhodně k nim nakreslí komiksové postavičky. Tím naprosto změní jejich původní smysl, přidá jim nový příběh s novou pointou. A jeho cílem pochopitelně je, aby tato pointa byla co nejvtipnější.

troll13

Ze svého snažení, které zprvu vypadalo jako pouhý troll, vytvořil celý projekt. Uživatelům sociálních sítí se totiž jeho snažení začalo velmi líbit. A tak vznikl název Photo Invasion, jakožto záštita nad celým tímto dílem, které svojí působností přesahuje hranice virtuálního světa. Ty nejpovedenější kousky totiž vyšly v tištěné knize.

troll11

Pokud vás zajímá, jak si Lucas vybírá obrázky k upravení, vězte, že začínal tak, že brouzdal po všech zákoutích instagramu a vybíral fotografie, u kterých ho okamžitě napadla nějaká vhodná pointa. Dnes si volí z podstatně užší skupiny obrázků, do tohoto projektu zasvěcení uživatelé instagramu totiž sami přidávají fotky, které se k úpravě hodí.

troll0

Pokud chcete, aby i vaše fotografie prošla Lucasovýma rukama, stačí přidat hashtag #iwanttobeinvaded a čekat, jestli se na vás usměje štěstí a brazilský troll si vybere zrovna vaši fotku.

troll12   troll9troll8troll7troll6troll5troll4troll3troll2