Rubrika: ZÁBAVA
 

Halloween je za dveřmi, a je právě nejvyšší čas začít s přípravami. Je nám jasné, že mnozí z vás tento americký svátek příliš neuznávají, ale pro ty, kdo 31. října předvečer všech svatých slaví, tady máme pár tipů! Správná Halloweenská párty vyžaduje kostým, to je snad samozřejmost. Netvrdíme vám, že byste si z následujících případů měli brát příklad, spíš vám chceme ukázat, že kostýmy, kterými zaručeně pobavíte, můžete seskládat i z věcí, které máte běžně doma.

A nejen, že nejspíš sklidíte a i daleko větší úspěch, ale taky zaručeně ušetříte. Dívali jste se v poslední době na ceny kostýmových kompletů? Pokud ne, ani to nedělejte, dost by se vám z toho protočily panenky. Vyrobit si převlek z toho, co máte doma, je prostě cool, a tyhle fotky vás o tom přesvědčí!

Ručník, košile, a ta nejpodstatnější věc – záchod. Stačí tyhle tři věci a je z vás Džin! Mísu si s sebou na párty sice asi nevezmete, ale i tak to působí dost vychytaně!

56162787cdf40

 

Pokud chcete do kostýmu zakomponovat duhové vlasy, není problém! Vyberte nějakému dítěti šuplík, vodovky tam určitě najdete… A máte to bez práce!

561627a32fb1a

 

Davy Jones z Pirátů z Karibiku se zdá dost těžko napodobitelný… Ale s trochou fantazie zvládnete všechno. Místo chapadel mrkve, a jste s Davym jako dvojčata!

561627ac61bce

 

Pes Pluto! Masku bychom měli, teď co ty uši… Jasně, holinky jsou skvělá volba.

561627b482950

 

Udělat ze sebe princeznu jen z toho, co máte v koupelně, nebylo nikdy jednodušší! Dokonce u toho můžete být i nazí jako tenhle frajer, jen se asi nesmíte pohnout…

561627cfceb94

 

Vypadat jako Taylor Swift jen za pomoci nějakých těch potravin? Tak o tom sní snad každá ženská… Žádná ale nečeká, že to někdo vezme takhle doslova!

561627e5562c1

 

Kulaté brýle se špatně shání, ale s kusem drátku dokážete cokoliv!

561627f0bafeb

 

A co převlek Spongebobova nejlepšího kámoše Patrika? Ten vypadá fakt úchvatně, a k tomu ještě podtrhne vaši osobnost!

561627fa12702