Rubrika: TRENDY
 

Hrajete rádi hry? Jste spíše konzolisté, nebo raději zasednete k pc? Minulý rok byl na opravdu dobré tituly celkem plodný, ale co ten současný? Na jaké hry se můžeme těšit, a co nás čeká a nemine? Tak to si povíme právě teď!

Hitman

Tento titul se na trhu s počítačovými hrami objevuje již pěkně dlouho a za tu dobu si získal srdce mnoha hráčů. Nejnovější počin, kterého se tento rok dočkáme, by měl jít ve šlépějích těch předchozích. Můžeme se těšit na lepší umělou inteligenci a nové prvky a možnosti jak eliminovat všechny nepřátele.

Horizont Zero Dawn

Pokud jste už jako malý měli rádi Dino Dino a tato láska k přerostlým ještěrkám vám vydržela až do dnes, určitě vás potěší tato novinka, která nás zavede do světa dinosaurů. Nebude to však jen tak. Tito dinosauři nejsou tak úplně standardní, protože jsou plní ozubených koleček a hydraulické kapaliny a stejně vám na ně bude muset stačit jen dřevěný oštěp a několik kamínků.

Dark Souls

Třetí pokračování je noční můrou pro všechny, kteří když něco rozehrají, tak to také musí dohrát. Nejtěžší hra na světě přichází ve svém posledním díle, jak sami oznámili vývojáři. Proto by tento díl neměl uniknout vůbec nikomu, i těm, kteří předchozí dva nehráli.

Mafia III

Hra, která pochází z české pece, se taktéž dočkala svého třetího pokračování. Zatím co její první díl byla naprostá bomba, jejíž šrapnely se zaryly hluboko do srdcí hráčů, druhé pokračování, jehož vývoj převzala americká strana, byl celkem slušný průšvih. Ke kterému z těchto dvou dílů se přikloní díl třetí, jsme velmi zvědavi. Moc bychom si však přáli první variantu.

Doom

Legendární klasika je zpět. Zatímco předchozí pokud o remake udělal z Dooma temnou hororovou honičku plnou klepajících se rukou a fujtajbláků, tento titul by měl být podle slov vývojářů něčím trošku jiným, co se mnohem více blíží svým kořenům.