Rubriky: ZAJÍMAVOSTI SHOWBUSINESS
 

Náročný víkend prožil v zámoří Jaromír Jágr, a to měl celý kolotoč NHL volno. Zúčastnil se vyhlášení 100 nejlepších hokejistů historie NHL, pobavil se při rozhovoru s bezdomovcem a pustil se do mírné roztržky s jedním ze svých fanoušků.

Když se Jaromír Jágr vracel po dlouhém víkendu z Los Angeles, kde se konalo letošní Utkání hvězd NHL, nachomýtla se do jeho života další z neuvěřitelných příhod. Fotografie, na níž se Jágr usmívá po boku svých parťáků z hvězdného útoku z Pittsburghu, už obletěla svět. Jágr, Mario Lemiux a Ron Francis byli tehdy nezastavitelní. Pro své věrné fanoušky na facebooku si však česká legenda připravila jinou fotku.

#66 #10 #68

A photo posted by Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr) on

Slavná 68 se podělila o svůj zážitek s jedním bezdomovcem, který ho nadmíru pobavil. Jágr si s ním popovídal, dal mu “nějaký ten dolárek” a dokonce dostal i radu do života, kterou okamžitě poslal dál. Onen pán bez domova Jardovi prozradil:

“Jestli se někdy budeš rozvádět, neudělej stejnou chybu jako já!”

Toto životní moudro se váže k nápisu na ceduli, kterou bezdomovec držel v ruce. Stálo na ní: Moje exmanželka měla lepšího právníka.

jágr

Pod touto fotografií se, jak je u Jágrových příspěvků obvyklé, rozjela vášnivá diskuze. Jeden z fanoušků se do útočníka Floridy opřel:

“Já jsem hlavně viděl fotky a video od kamarádů, kteří se na tebe jeli s dětmi podívat až na Floridu, na trénink a ty velká primadono,na rozdíl od všech ostatních hráčů, nejen že ses ani těm malým nepodepsal (celkově tam na tebe čekalo možná 10 lidi z toho půlka malé děti)ale šel jsi kolem nich a ani ses na ně nepodíval, nepozdravil!!! Vždycky jsem tě měl rád a cos dokázal je obdivuhodné, ale tímhle jsi u mě a u mých kamarádů klesl hodně hluboko!!!”

Nebyl by to Jágr, aby ihned nepřispěchal s pohotovou a vše vysvětlující odpovědí:

“Až budes 25 let po každém tréninku a zápase podepisovat stejným lidem o kterých vis ze to prodávají tak te to take omrzí . A mas pravdu ze potom nedostanou podpis někteří , kteří jsou tam poprvé. A nevěřím, ze kdyby na mě zavolali cesky a ja je slyšel ,ze bych jim to nepodepsal. Takový hovado nejsem!”