Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA TRENDY
 

Také si rádi pořizujete fotky od vašeho vánočního stromečku? Pak pevně doufáme, že nevypadají jako hitparáda těchto fotografií, na kterých jsou zachyceny ta největší pekla, co si kdo pod stromečkem vyfotil.

948614848984399c67b714c4191e0a32Pokud si chcete udělat fotografii od vánočního stromečku, je vhodné alespoň trochu se obléci. Ono to totiž pak může vypadat trochu zvláštně, především pokud pak jste v obloženích samých žen, a hlavně svých vlastních dcer.

abb048350648fbda0279d6269e5a43b3Americký zvyk posazení na klín Santy jsme nikdy moc nechápali, zvláště pokud je vám přes dvacet. Přijde nám, že ten chlapec si na něj asi nesedl dobrovolně. Hlavně ať má radost z nového sága.

bad christmas pics galleryNo někdo si přeje pod stromeček iPhone, někdo ponožky a někdo automatickou pušku. Tak proč jí rovnou nekoupit, ať je doma aspoň pořádně veselo.

cards-2Tyhle zamilované fotky jsou podle nás tím úplně nejlepším, co mohou páry vymyslet. Vypadají při tom tak romanticky a vůbec ne trapně.

image-2-for-bad-christmas-cards-gallery-258353366A pokud k sobě nemáte partnera, můžete si vzít alespoň svou sestru. A pokud není ani sestra, zachrání to snad už jen vycpaná opice. Tedy alespoň doufáme, že je vycpaná.

orchard xmas7Při vánočním focení je nejdůležitější vzít si na sebe opravdu reprezentativní oblečení, a také kozu, protože Vánoce bez kozy to je jako silvestr bez ovce.

stažený souborVánoční čas můžete také využít pro nalezení nového partnera. Stačí jen vyfotit jednu prudce sexy fotografii a čekat na první zájemkyně. V tomto případě bude čekací lhůta zcela jistě minimální.

uglychristmas-5No a jako poslední vám přinášíme tyto dvě fotografie, ke kterým snad ani nemáme komentář.