Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY
 

Sex provází člověka na každém jeho kroku a kdo tvrdí opak, zřejmě lže. Sexuální apetit má každý rozdílný, ale většina populace se jistě shodne, že extrémy, uvedené níže jsou už trochu přes čáru. Podívejte se na nejšílenější rekordy spojené se sexem. 

Nejvíce sexuálních partnerek

Muži se při posezení u piva často chlubí kolik měl který z nich sexuálních partnerek. Mnohdy přehánějí. Co je ale jisté je, že čísla Fatafehiho Paulaha nejsou daleko od reality. Tento vlvadař ostrovního království Tonga v Oceánii si stanovil za povinnost zbavit panenství každou dívku ve svém království. Zdali se mu to povedlo skutečně u všech dospívajících není jisté, jeho zápisky však uvádějí neuvěřitelné číslo, které přesahuje 37 000 partnerek.

Nejrychlejší vyvrcholení

sex4

Ženy mají přednost, začněme tudíž už nich. Nejrychlejší ženský orgasmus byl změřen po uplynutí 2 vteřin od aplikace umělého penisu do pochvy. Mužský rekord je v podstatě nezměřitelný, při pokusu o něj došlo k orgasmu okamžitě po začátku měření.

Největší sexuální orgie

Pro tento primát se přesuňme do Japonska, kde v jednu chvíli na jednom místě provozovalo sexu 250 párů. Celá akce byla organizovaná a měla stanovenou přesnou choreografii a jasně daná pravidla. Přísný zákaz platit například na střídání partnerů.

Pořádání hromadných orgií je známo již z dob před naším letopočtem, kdy staří Římané údajně páchaly tajné orgie, kterých se účastnilo až několik tisíc lidí.

Nejdelší mužská masturbace

A opět Japonsko. Masanohu Sato dokázal v rámci tzv. maratónu v masturbaci onanovat bez 2 minut neuvěřitelných 10 hodin! Tomu se panečku říká výdrž.

Největší přirození

sex1

Největším mužským údem se může pyšnit americký herec Jonah Falcon. Alespoň co se týče známých údajů, kdo ví, čím své ženy obšťastňuje například nějaký africký domorodec. Nicméně Falconových prokazatelných 34 cm je natolik zajímavý údaj, že o jejich majiteli byl televizí HBO natočen dokument. Po jeho odvysílání obdržel herec nespočet nabídek na točení pornofilmů, všechny však odmítl. Prozatím.

Nejvíce spolknutého semene

Poměrně nechutný rekord si připsala jedna žena, jež byla hospitalizována v roce 1991 v nemocnici v Los Angeles. Stěžovala si na urputné bolesti břicha. Ke podivu všech jí z něj lékaři vypumpovali 0,8 litru spermatu, což odpovídá zhruba 150 – 200 dávkám průměrného ejakulátu jednoho muže. Kde k takovému obsahu v žaludku přišla, odmítla žena vysvětlit

Nejplodnější matka

Neuvěřitelnou porodní frekvencí se pyšní tato rekordmanka. Od dvacátého do šedesátého roku života přivedla během 40 porodů na svět neuvěřitelných 69 dětí. Antikoncepce je pro tuto ženu zřejmě cizí slovo.

Nejstarší otec

sex2

Jeden indický farmář, kterému je 90 let, zplodil v tomto věku dítě již se čtvrtou ženou. Paradoxní je, že ani on nevím, kolik přesně má celkem dětí. Tvrdí, že asi 21, ale přesně to určit nedokáže. Inu, když nefunguje paměť, funguje zřejmě něco jiného…