Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Svátek všech mrtvých duchů a zemřelých se pomalu a jistě blíží, a stejně tak, jako se přikrádá tento svátek v kalendáři, přikrádá se i do našich oslav a tradic, ve kterých se mixuje s klasickými dušičkami. Pokud i vy patříte mezi fandy tohoto hororového svátku, a vymýšlíte, jaké dekorace zvolit například na svou strašidelnou párty, máme pro vás několik tipů.
15-Outdoor-Halloween-610x282Vaši hosté by se měli naladit na tu správnou vlnu již při příchodu k vám domů. Proto by vaší zahradě slušelo několik náhrobků a hlavně duchové, kteří se po ní budou procházet. K jejich vytvořením vám bude pohodlně stačit bílé pletivo a trocha tvarovací zručnosti.

7-pond-hands-halloween-610x457Pokud jste majitelem jezírka, je pro vás další super věcí pořízení skvělých umělých ruček, které budou z jezírka vykukovat. Efekt působí, jako by se někdo ve vodě topil, ale spíše už dotopil.

13-Mice-on-the-Stairs-3-610x704Své hosty byste neměli jen strašit, ale i třeba příjemně potěšit a rozesmát. O to se určitě postarají tyto nálepky z černého vinylu, který stačí nalepit na čela schodiště a ihned se vám v nich usídlí malá myší rodinka.

12-_MG_7975-610x763Hlavně pro dámy není nic horšího než pavouci, takže s nimi nešetřete. Několik desítek plastových pavoučků, které sežene v každém hračkářství, se postará o tu správnou nejistou atmosféru. Protože nikdy nevíte, který z nich se začne hýbat.

9-F2FZTBXHSRZJ0GS.MEDIUM-610x413Pokud budete na párty servírovat nakládačky, určitě nezapomeň přiložit i jednu naloženou hlavu chlápka co se vám oběsil na půdě. Tento vtípek určitě zvedne náladu nejednomu hostovi. Stačí jen trochu poupravit fotku v editoru, a fouknout jí do lahve. A pokud obrázek zalaminujete, můžete ve sklenici podávat třeba i punč.

1-Creative-Ideas-610x434Pokud nechcete do své výzdoby investovat ani korunu, je pro vás ideálním řešením vyrobit strašidla ze starých barelů na vodu do ostřikovačů či jim podobných. Budete potřebovat jen barel, lihovku a svíčky. A velice infantilní bubáci budou na světě