Rubrika: NOVINKY
 

850 dolarů. Kdybyste nevěděli, tak je to zhruba 20 000 korun. Co všechno se dá za takovou sumu pořídit? Můžete si koupit nový, celkem obstojný notebook, lepší mobil, můžete vyrazit na průměrnou dovolenou, prostě samé hezké a užitečné věci. Ale ne. Reklamy vám nabízí, jak svých těžce vydřených dvacet litrů vyhodit z okna během chvilky. Jak? Třeba tak, že si pořídíte super skládač oblečení.

Sice vaše košile a trika složí líp než vaše máma, složí je tak, jak se to vy nikdy nenaučíte a všechno zvládne během chvilky. Taky vám odpadnou nějaké ty starosti a ve vaší skříni to už nebude vypadat jako po výbuchu. To je všechno super. Ale dvacet tisíc? Vážně? Nedá se náhodou dvacet tisíc využít lepším způsobem, než že jenom podpoříte svoji lenost a budete zase o kousek blíž tomu, že vlastně nemusíte vůbec nic?
clothes-laundry-folding-machine-robot-foldimate-8

Ta hovadina se jmenuje FoldiMate. Můžete mu třeba tykat, je to robot, který miluje to, co všichni z nás nesnáší. Hadry složí do úhlů, za které by se nestyděl ani Pythagoras. Ale to je tak všechno. Za takové peníze by totiž mohl ještě umět luxovat, utírat prach, prát…

clothes-laundry-folding-machine-robot-foldimate-7

I kdybyste si jó chtěli nového kámoše pořídit, musíte počkat do roku 2018. Snad si ale do té doby najdete přítelkyni, která bude skládat prádlo za vás a vy na koupi téhle věci ani nepomyslíte. A za tu dvacítku jí pak můžete koupit něco, co ji potěší.

Co se ale FoldiMate upřít nemůže je to, že se na to pěkně kouká, když pracuje. Zvenčí tedy nic nevidíte, ale zevnitř je to sice jednoduchý, ale promakaný mechanismus! Což se o přítelkyni rozhodně říct nedá…

clothes-laundry-folding-machine-robot-foldimate-3