Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA
 

Hudební koncerty, sportovní utkání, fronta na banány… tam všude hrozí docela velká pravděpodobnost, že budete rozmačkáni davem lidí zběsile se tlačících dopředu, ať už dopředu znamená cokoliv. Jenže jak určitě víte, tomu se prostě nevyhnete, pokud si tedy nechcete v Ikee koupit skládací lehátko, masové koule do zásoby, a jít na danou akci o den a půl dřív.

Horko

Jakoby nestačilo, že člověk má často horko doma, v práci, nebo kvůli časovému presu. Horku se nevyhnete ani ve frontě, neb člověk je tvor teplokrevný a musí to dávat všem najevo právě uvolňováním tělesného tepla. A až si vzpomenete na hlášku „Už je ti teplo, děvče?“, bude vám dvojnásob líto, že nikde poblíž není Mrazík.

dav 
Nedýchatelný vzduch

Se stoupající rtutí v teploměru stoupá i obsah molekul parfémů, voňavek a potu ve vzduchu. Když se pak nadechnete, nepřipadáte si zrovna jako mezi alpskými vrcholky. Tedy pokud do Alp nejezdíte jako průvodce poznávacího zájezdu pro seniorky, které ještě nepochopily (nebo spíš nechtějí pochopit) fakt, že už jim není 20, 30, ani 40. Ani 50.  Ovšem měli bychom myslet pozitivně – dokud dýcháte, je to ještě dobrý!

Kapsáři

Čím víc lidí na jednom metru čtverečním (a že se jich tam vejde), tím víc kapsářů na jednom metru čtverečním. Tím nechci říct, že by snad každý druhý člověk byl zloděj (i když my Češi máme tu mentalitu všelijakou), ale v davu se prostě krade líp. A nic nechcete víc, než čekat 3 hodiny frontu, abyste si mohli vyfotit Monu Lisu, konečně se k ní dostat a zjistit, že už nemáte foťák. Jo, a k čemu jsou teda sakra ty síťkovaný kapsy na batohu?!

dav1
Osahávání

Řeklo by se, že to je jediná dobrá věc na tom všem, v případě že jste muž. Ale to štěstí být mužem má jen jedna polovina lidstva. Takže holky, přejeme klidné nervy! Satisfakcí budiž vám fakt, že se dožíváte vyššího věku než muži, a tak můžete trpět déle!

Takže až někdy uvidíte nějakou frontu nebo dav, vyhněte se tomu obloukem, ušetříte si spoustu strastí.