Rubrika: STYL
 

Být cosplayerem je zábava… Být psím cosplayerem? Snad ještě větší! A co takhle být majitelem psa, který je cosplayerem? Tomu by neodolal snad nikdo z nás. Zvlášť v případě, kdy je vaším čtyřnohým kámošem a hlídačem francouzský buldoček, který v kostýmu vypadá prostě skvěle…

Archie Brindleton, to je jméno buldočí celebrity. Archie miluje kostýmy a převleky. Když ho obléknete podle svého gusta, nezačne zmateně pobíhat kolem a nesnaží se servat cokoliv, co na něj navléknete. Archie je model duší i tělem a jeho páníčci toho dokážou využít.

Mají zkušenost s návrhem kostýmů pro divado a film, takže kostým pro francouzského buldočka je pro ně hračka… S pomocí souseda návrháře nakonec vytvořili ne jen jeden kostým, ale dokonce tři. A to superskvěle vypadající – vznikly kostýmy, které dokáží obyčejného francouzského buldočka proměnit v superhrdinu, který ochrání celé město před vším zlým.

Tady je Archie Brindleton ve svém Batman kostýmu – připraven okamžitě zasáhnout a ochránit tak celé Gotham City!

Have-no-fear-citizens-The-CANINE-CRUSADERS-are-here5__880

Archieho kámoška a psí modelka Mirabelle Merriweather je pro roli Batgirl jako stvořená.

Have-no-fear-citizens-The-CANINE-CRUSADERS-are-here6__880

 

Nechybí ještě někdo? Jasně, Robin! Jeho kostým oblíknul buldoček Marcel. Nejen, že mu to sekne, ale taky je připravený čelit všemu hrozícímu nebezpečí!

Have-no-fear-citizens-The-CANINE-CRUSADERS-are-here7__880

 

Takže občané, zůstaňte v bezpečí! Jdeme vám na pomoc!

Have-no-fear-citizens-The-CANINE-CRUSADERS-are-here8__880