Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT VIDEA
 

Napsat, že lidé se někdy chovají jako zvířata, není v tomto případě absolutně výstižné. Na příkladu této dvojice chlapíků můžeme vidět, že do chování zvířat mají ještě sakra daleko. Jen proto, že jsme silnější, nemusíme takto potupně zvířata zneužívat! To, co mladík předvedl, hraničí až s týráním zvířat. Tomu ,že použil žraloka k takové zhýralosti, se nám ani nechce věřit.

Co se vlastně tak strašného stalo, ptáte se? Představte si následující situaci. Jste na pláži, nedaleko vás krásně dují mořské vlny, je vám teplo a příjemně. Nemusíte být žádný sluníčkář, aby vám došlo, že se máte krásně. Už chybí jen otevřít si plechovku s pivem.

Sem někam až došly myšlenky mladíků na videu, dá-li se tedy hovořit o nějakých myšlenkách. To, co provedli poté, totiž nemá s rozumným uvažováním nic společného. Mladík použil žraloka, respektive jeho zuby k tomu, aby si otevřel plechovku s pivem. Na videu, které partička z této akce pořídila, jde vidět, jak jeden z chlápků žraloka drží a druhý nevybíravou ranou udeří plechovkou piva do žraločího zubu.

Samotný čin, jakkoliv strašný je, však není tím nejhorším. To přichází ve chvíli, kdy se začneme ptát, co se se žralokem dělo před a po natočení tohoto videa. Jak se na pláž vůbec dostal? Obtěžovali se ho mladíci poté dostat zpět do moře? A byl vůbec živý?

Takové jednání nikdy nepochopíme a to, že se s ním mladíci ještě chlubí na internetu, to už nám vůbec hlava nebere.