Rubriky: ZÁBAVA TRENDY VIDEA NOVINKY SHOWBUSINESS
 

Misha je desetiletá česká youtuberská hvězda. Jedni to berou jako jednu velkou srandu, jiní se nebojí ho označit za největší internetovou rakovinu. Poté, co se jeho píseň “Pokemon Go Song” stala celosvětově známou, začal vydělávat Misha obrovské peníze za zhlédnutí i díky zahraničním sledujícím. Před pár dny tak zveřejnil videoklip, za který by se lecjaký zpěvák nemusel stydět.

Text písně je sice hrozivě odrapován, ale dává smysl. Misha v něm mluví o tom, že vše je jen recese a zesměšňuje obsah videí ostatních youtuberů, kteří ho myslí vážně. Ve videoklipu se objevuje již tradičně jeho starší bratr Oldřich Florián, který si na svém sourozenci v podstatě postavil “kariéru”, jak bylo patrné i z jeho účasti v Prostřenu na TV Prima.

Nejprve se Misha nachází kde si mezi bezdomovci a poté se již přesune před Českou národní banku s kufrem plným peněz. Následně vstupuje za asistence dvou černošských bodyguardů do auta a odjíždí na párty, která má být jakýmsi konkurzem youtuberů. Toho se účastní i polonahé kočky v sexy prádle nebo oblíbený youtuber MenT. Ostatně pusťte si píseň s názvem “Už jsem tady rok!” sami: