Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT ZÁBAVA
 

Říká se, že Rusko je zemí neomezených možností. Postupem času se zdá, že Sibiřskou velmoc v lecčems předčí zákonodárné kroky v Nizozemsku. Ptáte se proč? Nedávno prošel schvalovacím řízením holandského parlamentu kontroverzní zákon, který dovoluje platit  žadatelům o řidičský průkaz za lekce jízdy sexem. Ano, sexem! 

Do Nizozemí se běžně sjíždějí návštěvníci z celé Evropy za účelem trochu si zde užít. Především legální užívání marihuany láká tisíce turistů, kteří tak spojí kulturu s neopomenutelným zážitkem. Pokud k tomu přičteme i legalizaci prostituce, která byla v Nizozemsku taktéž schválena, dostaneme se do roviny, kde se tamní zákonodárci opravdu nebojí schválit v podstatě nic. autoškola

Nejnovější peckou je tedy placení lekcí autoškoly sexem. My se ptáme: jak toto někoho může napadnout? To se to snad již běžně děje? Ano, možná nám česká nátura nedává dostatek volnosti v myšlení, abychom si takové situace dokázali představit, ale uvědomte si, co by se asi stalo, kdyby o podobném návrhu začal jednat český parlament. Smršť na sociálních sítích a kritika v médiích by byla neúnosná. Pokud vás zajímá, kdo na takový nápad vůbec mohl přijít, vězte, že první signály pocházely od tamní policie, která odhalila, že sex je již nyní, pochopitelně nelegálně, běžnou platební metodou za autoškolu. A není tak nic jednoduššího, nežli jej v zákoně povolit! 

Hlavní argument, který hovořil pro schválení zvláštního návrhu zněl, že nejde o prostituci. Instruktor nebude totiž za sex nebude platit peníze, nýbrž poskytovat lekce řízení automobilu. A zde se dostáváme k dalšímu paradoxu: iniciativa pro takovouto “platbu” by měla pocházet od instruktorů autoškoly, v žádném případě opačně! To hlavní, o co v “obchodě” jde, je výuka řízení, nikoliv pohlavní akt. nizozemsko auta

Jedinou zákonnou podmínkou, kterou se uchazeči o řidičský průkaz s erotickým způsobem úhrady, musí v Nizozemsku řídit, je dosažení 18ti leté věkové hranice. To, co nás enormně zajímá je, jakým způsobem bude postupovat nárůst žádostí o zřízení autoškoly. Pro mnohé “lektory” by se totiž stala jednoduchou příležitostí k pohlavnímu styku, což by jistě uvítali.

A co vy, přihlásili byste se do takového kurzu? A “zaplatili” byste?