Rubrika: ŽIVOT
 

Možná jste již někdy slyšeli o amerických jarních prázdninách, které pro velkou spoustu studentů znamenají to, že se se svou partou seberou, a odjedou někam na pláž, kde celý týden jen chlastají a dělají spoustu jiných zajímavých věcí.

Odmítnout účast na pořádně divokých jarňácích bylo zřejmě nemožné i pro Maliu Obamovou, která je, jak jste se mohli podle jména dovtípit, dcera amerického prezidenta Baracka Obamy. Na internet se totiž dostalo hned několik videí, na kterých Malia nejen že paří jak ďábel, ukazuje zadek a twerkuje, ale také jak si dává práska trávy.

Co je ovšem pro Maliu horší, celé situace si všiml i bílý dům, s tatínkem v čele, a reportéři okamžitě začali informovat o tom, že si pan Obama vzal Maliu na malou procházku po zahradě jednoho z nejslavnějších domů na světě.

View image on Twitter

A co jí přesně říkal? Tak to se neví, ale nejspíš toho nebylo moc. Jak totiž všichni víme, Obama v jednom ze svých projevů prohlásil, že si každý v životě dal někdy práska trávy, jeho nevyjímaje. Takže kdo ví, možná si během procházky zapálili další joint, a čekali, až se vše uklidní.1