Rubriky: TECHNOLOGIE HOLKY A SEX
 

V Americe se blíží Super Bowl. To znamená, že všichni po celé zemi budou sedět u televize, nezřízeně chlastat a žrát chipsy. Ještě, že k tomu my v Čechách takhle speciální příležitosti nepotřebujeme… Ale na druhou stranu, zase nemáme chytré brambůrky!

Firma Tostitos pro finálový zápas play-off severoamerické ligy vyrobila chipsy, které mají inteligentní obal. Možná je i inteligentnější než ti, kdo ty chipsy budou jíst.

Ale každopádně – speciální pytlík má na sobě senzory schopné zachytit stopy alkoholu v dechu člověka. A když zjistí, že jste to dneska večer trochu přepískli, senzor zčervená a objeví se volant s nápisem “Nepij, když řídíš!” A aby toho nebylo málo, tak i slevový kód na jízdu Uberem. To abyste za ten volant vážně nesedali. Kód můžete jednoduše využít tak, že k obalu přiložíte telefon, a tím Uber skutečně přivoláte.

zzz_tostitos_party_bag_2

Co myslíte, zachrání tohle zázračné balení brambůrků nějaké životy? My myslíme, že jo – vzhledem k tomu, že pytlíků půjde mezi lidi až 25 000. Tak snad to nějaké té nebezpečné jízdě pod vlivem zabrání!