Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY
 

Už se těšíte na léto? K němu totiž neoddiskutovatelně patří pořádná zmrzka! Letošní léto možná bude ve znamení nového trendu! Černá zmrzlina.

Ne, není to zmrzlina v trdelníku, té už jsme si všichni užili dost a víme, že je dobrá jen pro turisty. Černá zmrzlina je novým vynálezem amerického obchodu Little Damage Ice Cream Shop, který se nachází v Los Angeles. A věřte tomu, že nová zmrzlina trochu jako zkažená vypadá.

When a man tells you to smile 🍦

A post shared by imatoofbrush (@imatoofbrush) on

Je totiž černá jako uhel. Tedy alespoň ve své základní variantě. V Los Angeles se okamžitě stala hitem a je jen otázkou času, kdy tento nápad převezmou další obchody v Americe a případně, kdy se dostane i nám do střední Evropy.

Ve své základní variantě je zmrzlina opravdu celá černá. Jak kornoutek, tak i samotná zmrzlina. Pokud však nejste natolik odvážní, abyste pochodovali po ulici s celou černou pochoutkou, můžete si vybrat jednu z barevnějších příchutí. Tedy, vy prozatím ne, pouze zákazníky Little Damage Shopu v LA.

Zde k černé zmrzlině přidávají různé doplňky, jako je kokos, čokoláda či různé barevné posypky. Lze dokonce i do černého kornoutku zkombinovat zmrzliny jiné příchuti.

The best Saturday plans involve a trip to @little.damage 🖤🦄💧 @wizkailefa #LittleDamage

A post shared by Little Damage Ice Cream shop🍴🌍 (@little.damage) on

Threes company! Live & eat colorfully with a trip to @little.damage! 📸: @misspiggieeats #littledamage

A post shared by Little Damage Ice Cream shop🍴🌍 (@little.damage) on

Taste the rainbow 🌈🍦 the @little.damage #almondcharcoal is the ice cream of your dreams 🖤

A post shared by Little Damage Ice Cream shop🍴🌍 (@little.damage) on

Jestli se ptáte, jak taková černá zmrzlina chutná, věřte, že svoji základní funkci – tedy osvěžit a přinést sladkou chuť, splňuje stále dokonale.

Kdy a jestli vůbec se z Ameriky dostane k nám, je otázkou, ale nápad je to zajímavý. Rozhodně zajímavější než zmrzlina v trdelníku, které v centru Prahy můžeme vídávat tuny denně. A to si představte, jak by vypadal váš profil na Instagramu! Tam se to totiž začíná množit nudnými sekvencemi – burger – svíčková – bubbletea – pivo.

Taková černá zmrzka by tam pěkně vynikla. Dali byste si?