Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TECHNOLOGIE
 

V Londýně se pustili do zajímavého projektu. Vymysleli tam restauraci, ve které nebude fungovat žádná elektřina, nenajdete tam žádný mobilní signál, jednoduše, žádné vychytávky moderní doby. A co více, budete tam moci přijít nazí!

Nebude to zřejmě místo, kam vezmete svoji dívku na první rande nebo svého obchodního partnera na pracovní schůzku. Ale s partou kamarádů tam z recese možná velmi rádi zavítáte.

Restaurace se bude jmenovat Bungadi, což v hindštině znamená přirozený. A právě v tomto duchu se ponese celý koncept restaurace. Nejvýraznější je asi to, že tam opravdu můžete zavítat nazí. Šaty si odložíte u vchodu a do prostor se stoly a židlemi už vyrazíte tak, jak vás maminka s tatínkem stvořili.

nazí2

Pokud patříte mezi stydlivce, můžete si vzít lehký župan, který vám při příchodu personál nabídne. A pokud se stydíte opravdu hodně, své šaty nemusíte odkládat vůbec. V takovém případě se však stavíte do role, že vás ostatní nazí návštěvníci budou mít za někoho, kdo je přišel okukovat, možná až za úchyla.

nazí

Mimo hlavní atrakce, kterou má být nahota, je celý princip restaurace založen na přírodních produktech. Jídlo bude připravováno na otevřeném ohni, podáváno na ručně vyráběných keramických talířích a konzumováno jedlými příbory. Židle, stoly a veškeré další vybavení bude vyrobeno také z přírodních materiálů. Světlo bude zářit místo z elektrických zářivek ze svíček a díky absenci mobilního signálu žádné obrázky nenasdílíte na svůj Facebook.

nazí4

Špatná zpráva pro většinu lidí je tak, že se zde bude podávat veskrze vegetariánské a veganské jídlo. Ne že bychom měli něco proti zdravé stravě, ale maso je maso. Pořádný steak jen tak něco nenahradí.

V každém případě návštěva podniku Bungadi se může stát snem mnoha mladých lidí. Pokud si však myslíte, že až tuto restauraci otevřou, ihned tam nazí nakráčíte, šeredně se mýlíte. Již nyní počítají majitelé potenciální zákazníky ve velkém. Podívat by se do Bungadi chtělo více než 30 000 lidí! Rezervační list je tedy pořádně dlouhý.

Mimochodem, za tímto nápadem stojí společnost, která má s obdobně experimentálními projekty své zkušenosti. Provozuje již například bar, ve kterém se podávají speciální molekulární koktejly.nazí3