Rubrika: ŽIVOT
 

Nikdy nevíte, který moment vašeho života vám ho může naprosto zničit… U taiwanské modelky to ale nebyl moment. Její životní štěstí dostalo na frak od jednoho jediného hloupého obrázku. Ano, i to se může stát…

Její příběh začal jednou jedinou reklamou. V roce 2012 podepsala účast v reklamě pro taiwanskou kosmetickou kliniku. Měla pózovat na fotce s mužem a třemi dětmi, jako rodina.

57077161c18bd

Už ale nevěděla, co se s fotkou bude dít dál. Ani ji nenapadlo, že obličeje dětí budou upraveny a k fotce bude dopsáno následující: “Jediná věc, o kterou se kdy budete muset starat je to, jak to vysvětlíte svým dětem.”

Nechápete? Pak se podívejte na následující fotku. A dejte si dvě a dvě dohromady. Kosmetická klinika…57077161c1f52

Reklama se začala objevovat všude v médiích – v novinách, časopisech, ale dokonce i na samotné klinice. Viděla ji tedy pořádná řádka lidí!

To by ještě bylo v pohodě. Ale jak se tak stává, fotky se občas dostanou na net a začnou si žít vlastním životem. Nejinak tomu bylo i tady. Fotka se objevila jako meme, a to s textem: “Plastická operace. Nemůžete to schovávat navždycky.”

57077161c0d51

Žena měla ještě tu smůlu, že zhruba v té době začala všude kolovat historka o ženě, se kterou se její muž rozvedl, protože mu lhala o plastikách a on to zjistil až ve chvíli, kdy porodila ošklivé děti. Samozřejmě, že si všichni začali myslet, že ta historka je o ní…

Internet se tedy činil a ona v tom najednou byla až po uši. Nejen v Taiwanu, ale i ve zbytku světa si všichni mysleli, že to je její reálný příběh, což tak trochu ovlivnilo nejen její kariéru, ale i osobní životě. Jinak řečeno, oboje šlo do kytek!

Chcete si z toho vzít nějaké ponaučení? Nikdy nehrajte v reklamách!

57077161c1bb8