Rubrika: ZAJÍMAVOSTI
 

Letní olympiáda v Riu vypukla na plné obrátky. Milovníci sportu tleskají, ovšem i ti, kteří pohybu příliš nefandí, by si mohli přijít na své. Mezi sportovkyněmi se totiž objeví opravdu velká spousta krásek. A na ty největší se dnes podíváme.

 1. Michelle Jenneke

  Michelle-Jenneke

Velice atraktivní běžkyně reprezentující Austrálii je známá především svými zahřívacími tanečky, které před každým závodem ukazuje divákům. A ty jsou zatraceně sexy.

 1. Melanie Adams

  Melanie-Adams
  Další reprezentantka Austrálie, tentokráte ve skoku o tyči. Zajímavé je, že krom vrcholového sportu se věnuje i modelingu, a není se čemu divit.

 2. Antonija Sandric

  amisura

Tato chorvatská basketbalistka je nejen krásná, ale také po čertech vysoká. Měří totiž 188 centimetrů, a to už je pořádná výška na dámu.

 1. Ellen Hoog

  Ellen-Hoog-Olympics-2016Nizozemská pozemní hokejistka nejen že oslňuje svými sportovními výkony, ale také svou krásou. Na svém kontu má již dvě olympijské medaile z Beingu a Londýna, a nyní chce přidat další.

 2. Ana Ivanovic

  Ana-Ivanovic-Olympics-2016Profesionální srbská tenisová hráčka, která se momentálně drží na šestém místě světového žebříčku.

 3. Hope Solo

  hopesoloAmerická fotbalová brankářka, která má co ukazovat. U té by byla škoda, kdyby zůstala solo i nadále.