Rubrika: ZÁBAVA
 

Ještě do nedávna nám Instagram nařizoval všechny fotky ořezávat na čtverec. Pak tahle mánie zastihla i profilovky na Facebooku… Došlo vám vůbec někdy, co všechno jde s fotkou vlastně provést díky jednomu jednoduchému kroku – oříznutí? Stačí dva tahy v malování a smysl snímku se úplně změní! Někdo tuhle věc dokáže dobře zužitkovat a oříznutím udělat fotku lepší, než je. Ale bohužel, jde to i naopak. Úplně normální snímek stačí o kousek zmenšit a už tady máte něco, co nechcete!

Co to sakra…? Jo, aha…

image-cropping-change-everything-1__605

 

Ten pocit, když stačí vyfotit brokolici a poslat ji své holce, aby vám řekla, že jste nechutné prase!

image1102__605

 

Profilovky nejsou vždycky takové, jaké vypadají na první pohled…

image-cropping-change-everything-3__605

 

A pak že jsou kočky roztomilá stvoření!

image-cropping-change-everything-4__605

 

Chce po vás někdo lehctivé fotky a vám se nechce svlékat (nebo v horším případě – ani nejste žena)? Máme tip – použijte dítě!

image-cropping-change-everything-5__605

 

To jsou ty roztomilé malinkaté dětské nožičky, no jo…

image-cropping-change-everything-10__605

 

Pro sexy zadek nemusíte dělat skoro nic – žádná posilovna, úprava stravy… Tedy pokud vám stačí, aby byl sexy aspoň na fotce. Není totiž nic jednoduššího, než udělat tohle!

image-cropping-change-everything-23__605

 

Holky, pokud vám příroda nenadělila tolik, kolik byste chtěly, nezoufejte! Vyřešte to jako tahle slečna a lajky na FB máte postaráno!

image-cropping-change-everything-24__605

 

Každý se rád pochlubí s fotkou od bazénu, ze které čiší pozitivní nálada. A abyste takovou fotku měli, v podstatě ani nemusíte vylézt z postele!

image-cropping-change-everything-121__605