Rubrika: ŽIVOT
 

Když osmdesátiletá Livia požádala svoji vnučku, aby jí udělala make-up, nejspíš vůbec nečekala, že se díky tomu stane internetovou senzací. Vlastně to nečekal nikdo. Ale stalo se tak, protože těch pár malovátek a hlavně šikovnost maskérky dokázala skoro nemožné!

Jasně, i po proměně nejspíš poznáte, že paní není zrovna nejmladší ročník. Ale když vidíte tyhle dvě fotky vedle sebe, řekli byste, že se jedná o jednu a tu samou ženu? Zároveň se ale nabízí otázka… Jak tedy všechny ty pěkně namalované ženy vypadají doopravdy, když rozdíl může být až takhle velký? Radíme ale radši nehledat odpověď, mohla by vám totiž způsobit deprese, nebo aspoň výrazný pokles nálady.

Chorvatka Tea Flege internetu ukázala, že make-up je mocná věc. Když to s ním umíte, dokážete svoji “oběť” omladit třeba o dvacet let. A z obyčejné babičky, o které byste si řekli, že vám bude na návštěvě servírovat knedlíky a vyprávět o svém špatném zdravotním stavu, udělala docela šik ženskou!

grandmother-makeup-contouring-tea-flego-7

Celá záležitost přinesla hned několik výhod, a to oběma stranám. Babča si aspoň na chvilku mohla užít svěží vzhled a připadat si zase o něco krásnější než průměrná osmdesátiletá důchodkyně. A vnučka, ta zase díky povedené proměně získala několik set, možná i tisíc followerů, tedy potenciálních zákazníku navíc. Strike!

grandmother-makeup-contouring-tea-flego-3

Pozornost nepřišla jen ze strany internetu, ale i od Liviiných vrstevnic. Žije totiž v domově důchodců, kde je zahořklých ženských asi požehnaně, takže jim tahle proměna nejspíš pořádně vytřela zrak.

grandmother-makeup-contouring-tea-flego-4

Zbývá dodat jedno jediné: nikdy nepodceňuje sílu make-upu, mějte se před ním na pozoru, může to být dobrý sluha, ale zlý pán!