Rubriky: ZÁBAVA TRENDY VIDEA
 

Issy Simpsonová je jako skutečná Hermiona Gringerová z Harryho Pottera. Jinak si totiž nedovedeme vysvětlit, jak provádí své triky, které před týdnem předvedla v britské talentové soutěži Britain’s Got Talent. I zkušený porotce Simon Cowell neměl tušení, jak Issy svá kouzla prováděla. Máte někdo nějaký tip?

Na začátku vystoupení rozdala malá Issy třem porotcům (Amandě, Aleshe a Davidovi) své oblíbené knihy a požádala je, aby ověřili, že každá strana svazku má jiné číslo. Poté poprosila Simona, aby jí podal krabici s rekvizitami, kterou si odložila přímo před ním. Jenže ani s pomocí dalšího porotce Davida jej nemohl zvednout. Issy je tedy vyzvala, aby se posadili, a sama si pro krabici došla. Nejprve z ní vytáhla balíček karet a poté krabici za smíchu publika hravě zdvihla.

Pak dala Simonovi Issy vybrat kartu a požádala ho, aby vybral knihu jednoho ze zbylých porotců a stranu v ní. Zvolil Aleshu a stránku 77. Na té bylo slovíčko ‘kettle’ (konvice). V ten moment se Issy se vrátila na jeviště a strhla pokrývku tabule, kterou si předtím přivezla, kde bylo napsáno přesně toto slovo. Publikum začalo bouřlivě tleskat a porotci odměnili talentovanou dívku ovacemi ve stoje.

To však nebylo všechno, následně se Issy zeptala, jakou kartu měl Simon celou dobu u sebe. Byla to kosočtvercová čtyřka. V tom momentě si sundala bundu a pod ní měla bílé triko s potiskem, kde byl slavný porotce a v ruce držel právě tuto kartu! Porotci a publikum těžce nechápalo.

Video s talentovanou malou kouzelnicí obletělo svět. Na YouTube ho vidělo za jeden týden přes šest miliónu lidí! Stejně by nás ale zajímalo, jak to ta malá ‘Hermiona’ udělala!