Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Byly doby, kdy jsme se vztekali, že si v zimě musíme sundávat rukavice, když chceme přijmout hovor na dotykovém displeji svého smartphonu. Pak výrobci rukavic vyslyšeli naše zoufalé volání o pomoc a začali vyrábět kousky, které si na ovládání svého telefonu sundávat nemusíme. A pak přišly časy, kdy jsme si začali stěžovat, že ty rukavice jsou ošklivé. No, někdo si možná bude stěžovat i po seznámení s touhle novinkou, ale najdou se i tací, které tento výstřední nápad nadchne. Milovníci koček, spojte se!

Japonská firma totiž pro všechny “kočičí ženy” (i muže, samozřejmě) vymyslela něco dechberoucího. Rukavice, se kterými nejen že můžete ovládat svůj smartphone naprosto bez problému, ale taky ho můžete ovládat kočičím ocáskem. Pokud stále netušíte, co si pod tím představit, tahle jednoduchá ale výstižná animace vám všechno osvětlí.

cat-gloves-touch-screen-felissimo-you-more-gif-2

Protože roztomilosti není nikdy dost. Zvlášť v zimě, kdy sníh buď padá a zasypává všechno kolem, nebo naopak taje a odhaluje mnohá tajemství, která tam majitelé psů zahrabali. Nejlepším lékem, jak na všechno tohle zapomenout, je nasadit si rukavice a trochu si zavrtět!

cat-gloves-touch-screen-felissimo-you-more-9

Takže až zase příště budete čekat na autobus a z nudy si prohlížet na internetu obrázky roztomilých koťátek, vezměte si tyhle rukavice, celá záležitost tak bude o něco stylovější, než obvykle!

cat-gloves-touch-screen-felissimo-you-more-gif-1