Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TECHNOLOGIE STYL
 

Jaro je v plném proudu, téměř si již podává ruku s létem. Teploty stoupají strmě vzhůru, ranních mrazíků již je minimum. Sluníčko se na obloze drží čím dál tím déle a síla jeho paprsků velmi příjemně roste. To vše znamená jediné: léto se blíží. A s létem přichází i povalování se u bazénu a rybníků. Hotový ráj pro pány – alespoň tedy pokud si slečny na sebe vezmou nějaké ty sexy plavky.

Výběr plavek není možná tak jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Známe ženy, ty, ať už se jedná o jakékoliv oblečení, dokáží při jeho výběru strávit doslova hodiny. A když už si vyberou, stejně se jim to po chvíli přestane líbit. Stejné to je, když si vybírají plavky. U těch navíc hraje svoji roli ještě jeden důležitý argument – postava ženy. Buďme upřímní, následující vtip, který si dělá srandu z reklamních hlášek, má v sobě trochu pravdy.

V reklamě na plavky stojí: “Plavky pro každou postavu.” Rozumný muž si pomyslí: “To ano, ale ne pro všechny oči!”

Po spoustu let bylo řešení pro ty, které se v plavkách necítí úplně fajn řešením pořídit si jednodílné plavky. Ty se zároveň staly symbolem něčeho, co nemůže být v žádném případě sexy a pokud chce dívka v plavkách dělat parádu, ty jednodílné může rovnou schovat. Chytré hlavy módních návrhářů však pracují velmi pilně, a tak není překvapující, že dnes naleznete i jednodílné plavky, v nichž ženy vypadají tak skvěle, že na nich mohou muži oči nechat.

Takže dámy, pokud jste příznivkyně jednodílných plavek, nechte se pro následující sezonu inspirovat těmito obrázky. Věřte, že většina mužů ve vašem okolí tento krok jistě ocení. Minimálně na koupališti pohledem plným úžasu.

plavky10plavky9plavky8plavky7plavky6plavky5plavky4plavky3plavky2plavky