Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

Tento park může být splněným přáním všech žen. Naleznete tam spoustu věcí, co mají zástupkyně něžného pohlaví rády. Klid, kousek přírody a v neposlední řadě také…ano, penisy. V Jižní Korei se nachází park plný penisů!

Jižní Korea je zemí, kde leží spoustu zajímavých míst a kde se vyskytuje množství interesantních staveb či přírodních úkazů. Ale park plný penisů byste zde rozhodně nehledali. Věřte tomu, že se nejedná o žádnou recesi či dílo emancipovaných žen. Nutno podotknout, že “penisový park” je pouhou přezdívkou, oficiální název zní Haeshindang Park. Přezdívka se však z pochopitelných důvodů používá více.park plný penisů8

 

Park je památkou na mladou ženu, hlavní hrdinku jedné rybářské legendy. Podle ní tato žena, toho času ještě panna, byla milenkou místního rybáře. Ten ji, když odjel na moře lovit ryby, nechal čekat samotnou na skalnatém pobřeží. Následovala však veliká bouře a dívka zmizela. Od toho osudného okamžiku ji nikdo neviděl. Legenda pokračuje informacemi o tom, že rybáři od této smutné chvíle nemohli ulovit na pobřeží žádné ryby. Ty prostě přestaly brát. Vzhledem k tomu, že k pobřeží přilehlá vesnice měla rybolov jako hlavní zdroj své obživy, mohlo dojít k tragédii.

Co vás v takovém momentě napadne jako první, že uděláte? No rozhodně to asi nebude to, co napadlo místní rybáře. Jednoduše postavili park a aby si usmířili ducha zemřelé dívky, naplnili jej pánskými přirozeními. A světe div se, ono to zabralo! Ryby začaly brát a vesničané měli opět co prodávat.

park plný penisů

Pověrčivost je očividně někdy silnější než rozumné racionální uvažování. Od té doby se penisy na ono místo stále přidávají a park plný penisů se stále rozrůstá.

Některé se na vás zákeřně dívají…park plný penisů2

…křičí na vás…park plný penisů3

…smějí se vám…park plný penisů7

nebo si jen tak STOJÍ. Koneckonců, co jiného by měli penisy dělat…park plný penisů4park plný penisů5park plný penisů6park plný penisů9