Rubrika: NOVINKY
 

Jen si to představte… Místo toho, abyste v pátek večer s kámošema vyrazili do obyčejného baru, sejdete se dřív, vezmete plavky, dýchací přístroje a vyrazíte do podvodního night clubu. Má to hned několik výhod – za prvé je to naprostá pecka a budete ze sebe mít dobrý pocit, že trávíte čas daleko luxusněji než většina lidí ve vašem okolí, a za druhé – všichni tam jsou v plavkách, včetně ženských… To je taky dost významný benefit!

Pod vodou si zahrajete šipky, dáte si lahodný drink, sem tam vyfotíte nějaké to selfíčko, kolem vás občas proplave pár medúz… Nezní to skvěle?

Zní to možná až moc dobře na to, aby to mohla být pravda. No, a ona taky není, tedy alespoň částečně. Tenhle bar vás sice dostane, ale v reálu ho nikde nenajdete, existuje jen ve videu a celé je to nahrané.

Underwater-Nightclub-Watch-Advertising-2

Jde totiž jen o velmi povedenou reklamu na vodotěsné hodinky. Podvodní New Yorský bar je totiž tím nejlepším místem, kde byste je mohli využít.

Celá ta věc by samozřejmě technicky možná byla. Moc takových míst neexistuje a věříme, že by návštěvnost mohla být opravdu velká, takhle originální místo jen tak někde nenajdete.

Firma TechnoMarine z nás prostě dělá blbce. Nejdřív nás na něco navnadí, a pak… Ale nezoufejte. Pořád myslete na to, že to můžete být zrovna vy, kdo takový bar zrealizuje a vydělá na tom těžké prachy!

Podívejte se na celou reklamu a obdivujte!