Rubriky: ZÁBAVA TECHNOLOGIE
 

Všichni příznivci Apple produktů pozor. Uvidíte noční můru. Váš oblíbený a nedotknutelný iPhone prožije v následujících vteřinách doslova pohromu. Co se stane, když jej ponoříme do roztaveného hliníku o teplotě přesahující 600 °C?

Odpovědí na tuto otázku je experiment chlapců z Youtube kanálu The Backyard Scientist. Oni, stejně jako mnoho dalších lidí na internetu, podlehli chtíči zažít až nepochopitelně uspokojivé pocity při sledování destrukce tak drahého zařízení, jakým iPhone je. meltediphone

Proč by někdo dobrovolně tavil iPhone?

Tato otázka se při pohledu na obrázky iPhonu v roztaveném hliníku přímo dere na jazyk. Nemusíte však mít doktorát z Harvardu nebo mít mozek jako Stephen Hawking, abyste si na ni dokázali odpovědět. Peníze. Youtube money. Ty stojí za tím, že dvojice mladíků dobrovolně strkají iPhone 4 do více než 660 °C. Toto číslo totiž představuje bod tání hliníku.

Zmiňované video má v současné chvíli (5.1.) necelé 2 miliony zhlédnutí. Pokud vezmeme v úvahu aktuální tržní cenu iPhonu 4 (i když se již neprodává), jednoznačně nám vychází, že zisk z reklam ji převýší. Nehledě na to, že telefon, který chlapci ničí, je velmi pravděpodobně bývalým majetkem jednoho z nich, tudíž škoda žádná.

Nebo si chtějí chlapci jen užít trochu srandy a přijde jim vtipné jen tak ničit drahou elektroniku.

Horko je trendy…

Že se vám něco takového nezdá? Podívejme se na to, co dalšího momentálně na Youtube a sociálních sítích frčí. Další takzvaný experiment, který se z neznámých důvodů těší obrovské popularitě, spočívá v řezání věcí nožem, rozpáleným na 1000 °C. Kombinace horka a ničení věcí je očividně v módě.

iphone3iphone2iphone