Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA
 

Pamatujete si jméno Jamese Fridman? Už jsme vám říkali, jaké kousky na internetu provádí. Že upravuje lidem na požádání fotografie, bohužel pro ně však naprosto doslova. A ti lidé z toho občas věru radost nemají.

Pro ty, kteří si to již nepamatují či kteří to vůbec neví, James Fridman je grafik. Velmi dobrý grafik. Mimo jiné skvěle ovládá práci s Photoshopem. A tak se na něj velmi často obracejí lidé s prosbou, aby jim upravil jejich fotografie.

A on, chlapík dobré povahy, jim jejich přání splní. Doslova. Některé fotky vezme vážně a skutečně je upraví tak, jak lidé chtějí, často si však vystřelí. A jak!

Pokud i vy chcete nějakou tu fotku upravit, najděte si na Twitteru jméno James Fridman, pošlete mu daný obrázek a čekejte. Pamatujte však, že musíte dokonale specifikovat, co po Jamesovi chcete. On vám to splní! Jako těmto šťastlivcům. Nebo smolařům? Posuďte sami…

A najednou se má její bratr dobře! Aby také ne, když kolem něj prochází taková kočka…

james fridman9

Pravou nohu delší? Prosím!

james fridman8

Inu, překlepy či neznalost gramatiky se nevyplácí. Zaměníte great (skvělý) za grate (strouhat) a pohroma je na světě. Jako struhadlo asi na kluka holka úplně nezapůsobíš…
james fridman7Nádhernou fotografii party kamarádek kazí muž, stojící před dětmi, který vypadá, jako by na ně čůral. A to dámy nechtěly. James to vyřešil a nahradil děti něčím, na co chlápek čůrat může! Hned je fotka veselejší, není?james fridman6Další překlep. To si takhle spletete put (dát) a pet (domácí zvíře) a místo frajerského posedu v Bugatti je z vás pes!
james fridman5Nyní dvě ukázky toho, že má James srdce a rozum na pravém místě. Tyto slečny jej požádaly o úpravu vzhledu (kožní problém respektive pihy). Fridman jim shodně odpověděl, že se nemají za co stydět a naopak jim to přidává na osobní atraktivitě. Palec nahoru za takový názor!
james fridman4james fridmanJet na raftu po klidné vodě není úplně na fotku na instáček. Chtělo by to nějakou divočejší vodu, ne? To si holky myslely, James si však pod pojmem nebezpečnější voda představil něco jiného…james fridman3Hezká fotka, paní však očividně nemá rád graffiti. Chtěla, aby zeď za ní James vyčistil. A on se do toho, lišák jeden, opravdu pustil!james fridman2