Rubriky: TRENDY VIDEA NOVINKY FILMY
 

Chodíte rádi do kina? Pak určitě uvítáte tento článek, který je plný trailerů na nejočekávanější filmy tohoto roku. Těšit se můžete na poslední díl Pirátů z Karibiku, remake Mumie a nebo na osmé pokračování Rychle a zběsile. Pojďme na to.

#1 Mumie

Film, který byl již natočen v roce 1932 nyní vychází v novém. Hlavní postavou děje bude egyptská princezna Ahmanet, která se kdysi pokusila zničit svět. No a nyní se opět probrala. Akční film s prvky fantasy a hororu bude mít preméru v českých kinech 8. 6. 2017 a uvidíte v něm například Toma Cruise nebo Russella Crowea.

#2 Válka o planetu opic

Již devátý film ze série Planeta opic určitě také zasluhuje vaši pozornost. Jmenuje se Válka o planetu opic a už podle úkázek se bude jednat o skvělý celovečerák natočený dle předlohy Pierra Boullea. V kinech uvidíme tento film v Česku a na Slovensku dokonce o den dřív než ve Spojených Státech a to 13. 7. 2017!

 #3 Kong: Ostrov lebek

Pokud hledáte něco, na co byste mohli již brzy, tak tohle je něco pro vás. Film Kong: Ostrov lebek totiž jde do kin již 9. 3. 2017! Dobrodužný fantasy snímek režiséra Jordana Vogt-Robertse bude o ostrově v Tichém oceánu, který není tak úplně v normě. Více už v traileru.

 #4 Transformers: Poslední rytíř!

Fanoušci Transformerů určitě vyhlížejí páté pokračování, které nese název Poslední rytíř. Film Michaela Baye bude pouštěn v kinech od 22. 6. 2017!

#5 Rychle a zběsile 8

13. 4. 2017 se poprvé bude promítat v našich kinech osmé pokračovaní slavné série Rychle a zběsile. Proti “rodině” bude stát nejen velmi schopná a nebezpečná hackerka, ale zcela překvapivě také jeden z jejích členů. V hlavních rolích Vin Diesel a Dwayne Johnson.

 #6 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

A je to tu, poslední díl Pirátů z Karibiku uvidíme od 25. 5. 2017. Podtitul Salazarova pomsta odkazuje k pirátovi, kterému se Jack Sparrow postaví tentokrát. Vypadá to, že se opět skvěle pobavíme!

 #7 Já, Padouch 3

I mladší diváci si v roce 2017 přijdou na své. 29. 6. 2017 bude totiž premiéra filmu Já, padouch 3! Další pokračování sebou opět přinese velkou porci animované zábavy.

 #8 Dunkerk

Pokud máte rádi válečné filmy, tak si určitě nenechte ujít červencovou premiéru filmu Dunkerk, ve filmu se objeví Tom Hardy a hudbu k němu složil legendární Hans Zimmer, který stojí za hudbou k filmům Gladiátor a Počátek. Do kin jde film 20. 7. 2017.