Rubrika: ZAJÍMAVOSTI
 

Stalo se vám někdy, že jste nabourali auto kvůli tomu, že vaši pozornost od řízení trvale odváděly vaše neukojitelné myšlenky na sex? To se přece nemůže stát nikomu… Ale ne, svět je prostě divné místo a přesně tohle se stalo kolumbijské “modelce” Esperanze Gomez. Divná výmluva, že? Ale celá situace měla ještě zajímavější dohru, čtěte dál!

Naštěstí pro všechny její fanoušky, tahle třicetiletá sexbomba od Playboye, za niž by většina mladých kolumbijských milovníků porna dalo ruku do ohně, vyvázla z nehody bez zranění. Takže může vesele dál pokračovat ve své kariéře, jen auto je na s*ačky.

1

Jako pornohvězda má samozřejmě tisíce fanoušků. A její fanoušci se našli i mezi těmi, kteří ji při nehodě zachraňovali. Poté, co zjistili, že je oukej, začali se s ní všichni fotit.

2

Esperanza Gomez chvíli po nehodě zveřejnila pár fotek s chlápkama od odtahovky, od hasičů, od policajtů… A všichni z nich vypadali docela šťastně, že se zrovna na tomhle případu mohli podílet! Po všech těch nudných dnech v práci konečně potkali něco, co je pořádně vzpružilo!

436

Tohle všechno pro ni ale bylo málo. Chtělo to ještě lepší dokumentaci! Tak se rozhodla, že si trochu zapózuje vedle svého rozsekaného jeepu.

5

“Díky bohu, že jsem v pořádku. Chci uklidnit všechny, kteří mě milují a měli o mě strach!” Takhle zněl popisek k fotce, kterou Esperanza po nehodě vyfotila pro všechny svoje příznivce. Jsme si jistí, že každému bylo úplně jedno, co tam píše, spíš se snažili nepocintat klávesnici…

7