Rubriky: ŽIVOT TRENDY TECHNOLOGIE
 

Asi většina z nás to zná. V noci se pořádně nevyspíte nebo uléháte do postele příliš pozdě a v práci či ve škole se vám zavírají oči. V takový moment je sice pohodlná i pracovní deska nebo školní lavice, ale chybí něco měkkého, aby se člověk cítil jako doma. Díky designérovi z Kalifornie už tento “problém” řešit nebudete!

Z fotek to vypadá jako obyčejná mikina, ale má jednu zásadní vychytávku a tou je nafukovací polštář, který z ní udělá doslova přítele pro váš spánek. Mikina navíc plní nejen užitečnou, ale i estetickou stránku oděvu. Základními barvami jsou klasická černá a bílá. A kdyby nestačily, jsou tu pro náročné i dva odstíny šedé.

Nápad Joshe Woodlea tedy takzvaná mikina s the Hypnos (spací) kapucí se dokonce ani nebude prodávat za nereálnou cenu. Startuje na 46 dolarech tedy něco málo přes 1100 Kč! No nestojí to snad za tu nezapomenutelnou chvíli, kdy po probdělé noci kdekoliv upadnete do té nejlepší relaxace?

Ležet můžete navíc na nafukovacím polštáři v několika polohách, neboť je poměrně variabilní. Takže proleženiny nečekejte!

inflatable-sleep-hoodie-hypnos-20

inflatable-sleep-hoodie-hypnos-26