Rubriky: ZAJÍMAVOSTI HOLKY A SEX
 

Že dnes frčí u dívek přirozenost? Kdepak! Stačí se jen podívat do vod showbusinessu a na první pohled poznáte, kolik plastických operací si známé osobnosti dobrovolně podstupují, aby vypadali lépe. Nebo si alespoň mysleli, že vypadají lépe. Někdy se totiž i sebelépe naplánovaná plastická operace může zvrhnout. Se znetvořeným obličejem abyste se pak báli vylézt na ulici.

Ukažte v dnešním světě ženu, která je se svým vzhledem stoprocentně spokojená. Taková žena neexistuje! Každé vadí něco. Té malý špíček nad zadkem, jiná si zase stěžuje na málo výrazné rty a další žehrá nad nedokonalým obočím. Co je ale lepší? Mírná nedokonalost nebo přílišná umělost? Odpověď na tuto otázku si musí každá žena najít sama ve své mysli. Abychom však byli nápomocní, následující fotografie by mohly ženám jejich rozhodování alespoň trochu ulehčit.

Ve finále nemusí jíž ani o plastickou operaci. Můžeme tento problém zobecnit na přirozenost. Proč by se žena měla zmalovat jako obrázek a ještě si nechat uměle přifouknout rty? Nemůžeme tušit, jaký je názor široké veřejnost, ale lze minimálně odhadovat, že většině mužů se něco takového nelíbí. Prohlédněte si fotogalerii umělých krásek a pochlubte se nám v komentářích, zdali se vám líbí nebo ne.

plastická operace16plastická operace15plastická operace13plastická operace12plastická operace11plastická operace10plastická operace19plastická operace8plastická operace7plastická operace6plastická operace5
plastická operace3plastická operace2plastická operace