Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT HOLKY A SEX
 

Ano, čtete dobře. Opravdu dnes existují muži, kteří dostávají zaplaceno za to, že přivádějí ženy k orgasmu. A nejedná se o gigoly ani pornoherce. Tuto práci vykonávají muži dle metody tzv. orgasmické meditace, která se zakládá na tvrzení, že orgasmus může mít pro ženy terapeutické účinky. 

Metoda orgasmické meditace tvrdí, že jejím výsledkem nemá být fyzické potěšení z orgasmu, ale jakési duchovní očištění, zbavení se stresu a nastolení klidu. Je sní úzce spjatá Nicole Daedone, která prakticky stála za jejím vznikem a rozšířením. Snaží se dokonce tolik, že zavedla akci s názvem Orgasmus k snídani. Ta stojí na tvrzení, že po ránu získá ženy mnohem více energie orgasmem než kávou či pořádnou snídaní. Ranní sex a poté snídaně, to ale ovšem nestačí, je nutné z toho udělat tajemně vypadající terapii.  Nicole Daedone

A vzhledem k tomu, že někdo musí ženy, které chtějí takovou meditaci podstoupit, k orgasmu přivést, máme zde práci snů. Požadavky na samotný akt jsou jednoduché. Žena musí dosáhnout orgasmu do patnácti minut. Mezi mužem, vykonávajícím tuto metodu a ženou-zákaznicí nesmí dojít k žádnému jinému aktu, než je pouze tento jeden orgasmus. Proto muž pracuje kompletně oblečený a celé proceduře dokonce přihlíží jiné osoby. Pro jistotu.orgasmu2

 

Pokud si myslíte, že tuto práci může vykonávat každý muž, jste na velikém omylu. Nebo alespoň ti, kteří tuto službu nabízejí, s tím nesouhlasí. Muži, kteří tuto terapií poskytují musí projít náročným školením a tréninkem. Co se na něm trénuje a vysvětluje, to nevíme, musí to však být něco extrémně tajného a funkčního. Proces zaškolení totiž stojí téměř 400 000 Kč.

orgasmu

Za to však muž získá (očividně) skvělé dovednosti, které mu nikdo nezakazuje používat i ve svém osobním životě. A to je pak pecka!