Rubrika: NOVINKY
 

Přicházejí Vánoce, a to znamená co? Že bude zase všude přesvíčkováno. Svíčky na věncích, svíčky na stromku, svíčky všude… Člověku už by se z těch sladkých “vůní” pomalu začínal zvedat kufr. Jenže nezačne. Protože někdo vynalezl svíčku, která nemůže smrdět snad nikomu. Nebo snad máte ve svém okolí člověka, který by si slastně nepovzdechnul, když prochází kolem KFCčka? Odpovíme za vás. Nemáte. Tu vůni smažených kuřat milujeme všichni. I vegani, kteří vám ale stejně budou tvrdit, že hummus voní stokrát líp.

KFC prostě ví, že jejich kuře je nejen proklatě dobré, ale taky proklatě dobře voní. Tak proč toho nevyužít. Na Novém Zélandu dali dohromady jedenáct druhů bylinek a koření, které tak dobře známe a sedáme si z nich na zadek pokaždé, když se do toho skvostu zakousneme. Z nich vytvořili unikátní svíčku, která touhle vůní zaplaví celý váš obývák. Když si k tomu domyslíte ještě přepálený olej, je to skoro jako ve skutečnosti!

Tak vznikla historicky první svíčka, která bude vonět i průměrnému chlapovi a nebude mít chuť ji hned po zapálení vyhodit z okna. Chuť bude mít tak maximálně na smažené kuřecí křidýlko.

KFC13

Pokud jste tak trochu hovádka a smažených kuřat z KFC pořád nemáte dost, tahle svíčka je pro vás must have. Je hlavní výhrou v soutěži, kterou řetězec pořádá na svém Instagramu. Dostane ji ten, kdo pro něj vymyslí merchandise, který bude minimálně stejně dobrý, jako tahle svíčka. Tak co, už se ve vás probouzí kreativní duch?

Kašlat na větvičky, kašlat na skořici. Co by to bylo za Vánoce, kdyby vám doma nevonělo smažené kuře!