Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TECHNOLOGIE
 

Hodně z nás to asi zná! Koukáte se na fotografie na Facebooku a říkáte si, jak tohle proboha někdo vyfotil? Nebo kde to je focené? Pravdou je, že si musíte osvojit pár triků, jak udělat dokonalou iluzi o nejlepším životě a vyvolat závist a otázky u svých přátel, což se dnes zdá skoro jako hlavní cíl, proč mít účet na sociální síti.

Na fotce výše vidíte poměrně oblíbenou fotografii s držením za ruce. Nevím jak vy, ale my se vždycky ptali sami sebe, kdo to asi fotil? Tak teď už to víme.

Určitě jste viděli několik fotek, kdy lidé namíří na objektiv ke svým nohám a vyfotí si svá chodidla zabořená do písku. A co kdybychom vám řekli, že to nemusí být vždy tak, jak předpokládáte. Co když ten člověk vůbec není na pláži?

truth-behind-online-photos-funny-video-ho-anh-duc-vietnam-3

I z cesty k bankomatu se může pořídit populární zamyšlená fotografie. Přidáme ještě pár filtrů a vše vypadá, jako profesionální a zajímavá fotka. Život už nebude takový, jaký byl doteď.

truth-behind-online-photos-funny-video-ho-anh-duc-vietnam-7

Fotka v zeleném keři je taky velice populární. Kdoví proč. Lidé tím asi chtějí naznačit svobodu a lásku k přírodě. To teď však není to podstatné, jde o to, že málokdo by asi hádal, že se jedná o lacinou zeleň podél chodníku v rušné ulici. Cítíte se taky podvedeni?

truth-behind-online-photos-funny-video-ho-anh-duc-vietnam-2

Video vietnamských Youtuberů se stalo za pár dní obrovsky populární a může se chlubit miliónem zhlédnutí.