Rubrika: TRENDY
 

Někdo by možná řekl, že přeskakovat koleje metra je blbost. Někdo ale na nějaké hodnocení kašle, obuje Adidasky, zakryje si půl obličeje šátkem a jde na to!

Adidasky – proč je zmiňujeme? No přece proto, že je to základní poznávací symbol Rusů. Lidé v téhle zemi dělají značce tak skvělou reklamu, že by jim za to klidně mohla platit. Tři pruhy na botách, tři pruhy na teplákovce, ale klidně i na obleku, žádný problém. Všechno to začalo na olympijských hrách v Moskvě roku 1980, kdy se ušití oblečení pro ruské sportovce ujala právě značka Adidas. Od té doby to nikdo nesundá, a ochuzené občas nezůstanou ani domy!

rusky_adidas5

Ale zpátky k videu. Takže jak víme, tenhle kluk je z Ruska a rozhodně se toho nebojí. Přes koleje neskáče jen tak, ale v klidu si počká, až pojede metro a skočí přímo před ním. Tomu se prostě říká porušený pud sebezáchovy. Jinak řečeno, je to magor.

Chlápek v kabině absolutně nechápe, a podle výrazu mu to je možná i úplně jedno. Vždyť v Rusku přes koleje někdo skáče den co den, normálka…

Jedno tomu klukovi ale upřít nemůžeme – i když je to fakt blázen, tak si to neskutečně dává. Kolik držkopádů asi musel prožít, než se rozhodl pověřit svého kámoše, aby tuhle nebezpečnou šílenost natočil? Postupem času svoje skoky vypiloval k dokonalosti, a my už se teď můžeme jen těšit (nebo spíš bát), co přijde příště.

Šli byste do toho někdy, nebo byste se na místě po*rali?