Rubrika: NOVINKY
 

Všichni známe alespoň jednoho člověka, který v kapse nosí to slavné nakousnuté jablko. A taky všichni známe alespoň jednoho člověka, jehož mobil je v důsledku různých oslav a vzdávání holdu alkoholu v dost kritickém stavu. A nezřídka se stává, že v obou případech se jedná o jednoho a toho samého člověka. iPhony, které bylo dosud možno si pořídit, toho prostě moc nevydrží, přiznejme si to. Nový iPhone D je ale výjimka, je speciálně uzpůsobený všem, kteří si nějakou tu skleničku a následně nějakou tu kravinu v opilosti jen tak neodpustí.

Proč D? Od anglického slovíčka “drunk”, prostě opilý. Ten telefon je zázrak. Těžko říct, jestli vůbec bude možnost si ho někdy pořídit, ale pokud ano, firma z amerického Cupertina, která má iPhone D na svědomí, rozhodně ucpe hodně hlubokou díru na trhu. Co všechno tento mobil nabízí?

V první řadě, je vodotěsný. A pokud to znamená i pivotěsný a vínotěsný, jakékoliv znehodnocení vašeho smartphonu tekutinou vás prostě nemůže jen tak překvapit. Další jeho výjimečnou vlastností je popraskaný displej – člověk se jednoduše nemusí bát, že mu mobil spadne a displej praskne, výrobci to už zařídili za nás!

1394113691400260780

Jednoznačný plus je i vodítko, které je k iPhonu D dodáváno. Mobil vám tak za žádnou cenu neuteče, a vlastně ani vy jemu. Co ocení hlavně čerstvě nezadaní lidé je fakt, že hodinu po půlnoci se mobil prostě zablokuje a volat se slzami v očích a opileckým přízvukem svému bývalému partnerovi prostě nepůjde. Poslední věc, co je třeba vyzdvihnout, je vylepšená verze Siri. Ta mimo běžných jazyků porozumí i vašemu neartikulovanému žblebtání!

Cenu ani přesnou specifikaci této promakané verze slavného modelu sice neznáme, ale pokud se chcete dozvědět víc, koukněte na reklamu!