Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TRENDY
 

Pro pořízení dobré fotografie jsou vášniví fotografové schopni udělat opravdu hodně. Lezení do výšek, zdolávání nepříjemných terénů či vstupy do zakázaných prostor jsou pro ně denním chlebem. Pokud jsou navíc nějakým způsobem spjatí s tím, co fotografují, riskování se ještě zvyšuje. Co takhle když chcete pořídit úžasné fotografie svého rodného města?

Pán z Budapešti, původním povoláním strojvedoucí, našel ve fotografování lásku svého života. Již dlouhé s sebou nosí fotoaparát a zvěčňuje vše, co mu za to stojí.

Není bez zajímavosti, že zmiňovaný fotograf své rodné město opravdu miluje. A proto se před šesti lety rozhodl jej zachytit na originálních fotografiích. A při tom musel překonávat spoustu nepříjemností.

Lezl po skalách a kamenech, stoupal na nejvyšší budovy. To vše za každého počasí, ve dne i v noci. Jeho cílem bylo zachytit záběry svého rodného města v různých situacích. V některých chvílích se při fotografování i bál, za ten risk mu to však stálo. A výsledky jsou ohromující.

Budapešť v celé své kráse: v mlze, za sluníčka, ve dne, v noci, za plného provozu i za úplné prázdnoty.

rodného města12 rodného města11 rodného města10 rodného města9 rodného města8 rodného města7 rodného města6 rodného města5 rodného města4 rodného města3 rodného města2 rodného města