Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Spaní pod širákem, to je věc. Večer vám při usínání asistuje svítící měsíc a hvězdy, ráno vás zase budí příjemný sluneční svit. Prostě paráda! A nebo taky jinak. Večer vám v usnutí brání otravný déšť a ráno vás překvapí fakt, že ležíte v několikametrové kaluži. I přesto má ale spaní venku přímo pod hvězdami svoje kouzlo. A někdo chytrý vymyslel vynález, který tohle kouzlo zachová, a zároveň vás ochrání před všemi nepříznivými vlivy počasí. Připravte se, průhledný bubble stan přichází!

Skvělé kempovací obydlí ve tvaru iglů vyrobené z PVC vám umožní užít si pocit, že spíte v přírodě, a zároveň vám poskytne veškerý komfort domova. Má čtyři metry a je schopné ukrýt až dva lidi – záleží tedy na tom, jak jsou velcí. Je samozřejmě voděodolný a ohnivzdorný. Má jen jednu vlastnost, která by se dala považovat za nevýhodu. No, je prostě průhledný. Takže když se rozhodnete kempovat někde, kam lidé rádi chodí na večerní procházky, moc soukromí si asi neužijete. Ale co vám brání vyrazit někam “mimo civilizaci” a užít si dobrodružnou přespávačku v bublině?

inflatable-clear-bubble-tent-house-dome-outdoor-1 inflatable-clear-bubble-tent-house-dome-outdoor-3 inflatable-clear-bubble-tent-house-dome-outdoor-15 inflatable-clear-bubble-tent-house-dome-outdoor-17