Rubriky: TECHNOLOGIE HOLKY A SEX
 

Máme pro vás tip, jak se netradičně seznámit chvíli před Valentýnem. Aplikace Hater spojuje lidi obdobným způsobem jako Tinder, případně Happn nebo Grinder, nikoliv však na základě vzájemného zalíbení, ale podle toho, co nenávidíte.

Tinder je skvělá aplikace, má však jednu vadu. Hodnotíte v ní své potenciální protějšky primárně podle vzhledu. Když dosáhnete kýžené shody, můžete si začít psát či dokonce zajít na rande s osobou, která se vám líbí a zároveň, které se líbíte vy. Co však na takovém rande dělat? O čem se bavit? Může se totiž snadno stát, že ačkoliv se fyzicky přitahujete, vaše zájmy jsou zcela odlišné.

Hater tento problém řeší. Po seznámení se na této aplikaci nenastane na vašem prvním rande ona trapná chvíle ticha, při které oba přemýšlíte, o čem se jen se svým protějškem bavit. Úvodní téma, takzvaný ice breaker, je nasnadě. Zaškrtli jste, že nemáte rádi sport? Začněte se bavit o tom, jak si raději poležíte u televize. Zvolili jste, že nesnášíte Trumpa? Pak máte taky na pěkně dlouhou chvíli o téma postaráno.

hater

Z parodie k revolučnímu nápadu

Za vznikem aplikace Hater stojí Brendan Alper, který ji původně vyvinul z legrace jako parodii na známý Tinder. Čím více však ve vývoji pokračoval a čím více o aplikaci přemýšlel, tím větší smysl mu její používání začalo dávat.

hater

Populární témata, díky kterým na Hateru můžete najít spřízněnou duši

Hater funguje na podobně snadném principu jako například Tinder. V aplikaci se nachází zhruba 2000 témat, ke kterým se uživatelé mohou vyjadřovat. Máte 4 možnosti: pohybem vpravo a vlevo označíte, že se vám téma líbí respektive nelíbí, potažením nahoru a dolů se vyhraníte více, buď jej milujete nebo přímo nenávidíte. Plán je takový, že do budoucna by mohli sami uživatelé přidávat svá vlastní témata.

Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných se kvapem blíží. Pokud již máte tradičních večeří za svitu svíček a přítomnosti rudých růží až po zuby, můžete zkusit netradiční způsob, jak se na Valentýna seznámit. A kdo ví, třeba vám nenávist k například dopravním zácpám přinese životní lásku.

hater 2