Rubrika: HOLKY A SEX
 

Zanedlouho, až bude newyorský miliardář oficiálně prezidentem USA, se stanou Vladimir Putin a právě i Donald Trump nejmocnějšími muži planety. Oba pevně věří, že se jim povede najít nový dialog ve vzájemných vztazích. Pomyslným rozehrávačem, zdá se, je hlava Kremlu, která nedávno doporučila Trumpovi ruské prostitutky, jsou údajně nejlepší na světě.

Vše se točilo kolem dotazů novinářů, ti bombardovali ruskou hlavu státu na setkání s novým prezidentem Moldavska Igorem Dodonem otázkami na Trumpa a na budoucí směr ruskoamerických vztahů.

prostitution-490379-jpg_334394

Putin řekl, že nepředpokládá, že dospělý muž, který má zkušenosti s pořádáním soutěží krásy, by ihned padnul do spárů ruských prostitutek, které označil za méně společensky odpovědné. Přesto uvedl, že jsou samozřejmě nejlepší na světě.

Levnější prostitutky přicházejí do Ruska z Krymu

Rusko-ukrajinský konflikt byl ožehavým tématem asi všech světových médií. Mezi zprávami z bojů na východní Ukrajině se ovšem objevovaly i titulky, které se zaobíraly vlivem anexe Krymu na ruskou ekonomiku. Deníky dokonce přišly s tím, že se ruským prostitutkám nelíbí nová krymská konkurence.

Ta je totiž zvyklá na úplně jiné platové podmínky. Placené společnice z poloostrova jsou zkrátka levnější a představují hrozbu pro své kolegyně z jiných koutů Ruska. To byla ale asi ta nejposlednější myšlenka prezidenta Ruské federace, která by ho při zabírání Krymu zajímala.