Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

Pánové, jistě každý znáte tu situaci, kdy si za každou cenu potřebujete narovnat to, co máte ve svých trenkách. Jednou za den si sáhne do svého spodního prádla a porovná si tam své nádobíčko každý. S vychytávkou, kterou vám nyní představíme, to nebudete muset dělat! Revoluce ve spodním prádle!

Ono není totiž vůbec příjemné, když si zrovna své vybavení trenek rovnáte, a někdo vás u toho zahlédne. Hned se dočkáte několika pohoršených pohledů. Nehledě na to, že s hygienou takového činu to také není kdovíjak slavné.

A proto vás jistě potěší vynález Michaela Walkera. Jeho společnost vyrábí zbrusu nový produkt, který vyřeší všechno problémy s tím, co máte ve spodním prádle. Tedy alespoň problémy s nepohodlností v trenkách, pro jiné potíže doporučujeme vyhledat lékařskou pomoc…

ve spodním prádle4

A co se jedná? Walkerův produkt se jmenuje Eletrunks a má jediný cíl. Udržet obsah pánských trenek po celý den v pohodlí a maximální svěžesti. Žádné lepení na stehna, žádné rovnání. Onu revoluci ve spodním prádle zajišťuje jediný kus šňůrky, za kterou jednoduše zatáhnete ve chvíli, kdy máte pocit, že byste si potřebovali svoji chloubu porovnat.

ve spodním prádle2

Šňůrka vede od spodní části trenek až k pasu. Jejím zatažením si porovnáte své přirození bez toho, aniž byste se jej museli dotýkat. Žádné pohoršené pohledy, navíc je to vysoce hygienické. Ocení to opravdu každý muž.

ve spodním prádle3