Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TRENDY TECHNOLOGIE NOVINKY
 

Budoucnost se možná opět hlásí o slovo. Český eshop Alza.cz začne nabízet revoluční novinku Thync, která údajně dokáže lidem měnit pocity. Celým názvem Thync Relax Pro používá elektrické stimulace, které aktivují určité nervy na hlavě a krku. Poté se vám může kompletně změnit to, jak se cítíte.

Jak vlastně poznáte, že se jedná o efekt tohoto zázračného přístroje? Výrobce na svých webových stránkách píše, že pokud se budete řídit instrukcemi, které naleznete ve jejich speciální aplikaci, pak postupně začnete dýchat více zhluboka. Po pěti až deseti minutách se již jen velmi těžce budete moci soustředit na stresující myšlenky. Ovlivnit však může údajně Thync i to, aby se vám chtělo spát, nebo naopak, aby jste si připadali svěží a plni síly.

ThyncVideo._SR720,404_

Výrobek byl testován celých pět let neurology a psychology. V roce 2015 získal cenu “Top Tech Digital Trends” a dle Alzy dostal klasifikaci jako produkt životního stylu. Výrobce tvrdí, že 4 z 5 uživatelů pocítili za použití Thync nižší stres. 

Zajímá vás cena? Na oficiální stránce si můžete pořídit novou sadu za něco přes 3 700, na zmíněném českém eshopu je předpokládaná cena kolem pěti tisíc korun, zatím jej však ještě Alza nemá skladem. Co si o produktu myslíte? Skvělá věc, nebo nefunkční nesmysl?