Rubrika: ŽIVOT
 

Když se někde zamkne dospělý, pravděpodobně začne šílet, mlátit do dveří a volat o pomoc. Ale když jste malý prďola, co nemá žádné starosti a do práce ani do školy nepospícháte? Tak to vezmete s klidem, a těm, kteří se vás snaží vyprostit, se ještě bezstarostně vysmějete.

Stejně jako čtrnáctiměsíční kluk jménem Brandon Emery. Ten se nešťastnou náhodou zamkl v autě a že se nemůže dostat ven, to ho vůbec netrápilo. Vždyť to je docela zábava, jak kolem všichni hystericky pobíhají snaží se vám gestem naznačit, co máte udělat, abyste auto odemkli. Teď je totiž čas vychutnat si ten slastný pocit, kdy na vás nikdo nemůže…

Jeho máma nechala klíče v kufru a kluk auto zamkl přes centrální zámek. V tu chvíli začala zábava. Mámě nezbývalo nic jiného, než zavolat hasiče. Ti se snažili do auta všemožně dostat. A kluk? Ten se jim jen drze vysmíval do ksichtu!

firemen-rescuing-laughing-toddler-from-locked-car-1-5906e2b1e814b__700

Ve chvíli, kdy se malý vynálezce snažil sníst minci, kterou našel někde na palubce, hasiči zpozorněli. Nakonec nezbývalo, než rozflákat zadní okno a klukovi zabránit v tom, aby svému okolí způsobil ještě větší starosti. I tak to ale musel být pěkný nervák!

firemen-rescuing-laughing-toddler-from-locked-car-4-5906e2b7c5da2__700

Ponaučení? Používejte kondomy!