Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

Rusové mají trochu jinou mentalitu než Evropané a projevuje se to v mnoha hlediscích, od samotného životního stylu, přes vzájemnou komunikaci, až po styl oblékání. Právě na vzhledu a především oblečení si velká většina Rusů dává pořádně záležet, ale občas je to až přehnané. Především značky jsou pro Rusy velice atraktivní a tak je potřeba, aby byly co nejlépe vidět. My vám nyní přinášíme kompilaci, která dokazuje, že Adidas a Rusové, to jde dohromady.
rusky_adidas1Pokud jdete vyloupit klenotnictví, je zapotřebí být neustále noblesní a proč nebýt noblesní třeba ve věcech od Adidasu?

rusky_adidas4Značkové musí být opravdu všechno, například i nehty na rukou. Pokud dámy nemáte nehtíky od Adidas, měly byste se stydět!

rusky_adidas5Věděli jste, že od Adidas můžete mít i dům? Pokud ne, musíte lépe hledat v katalogu této sportovní značky, popřípadě jen poprosit šikovného malíře, aby vám takový jeden dům padělal.

rusky_adidas19Logo Adidas je prostě nutné mít na úplně všem. Psovi, automobilu, nebo i svatebních šatech. Protože jen to dokazuje, že na to člověk opravdu má.

rusky_adidas11Kvádro? Ale prosím vás. Nejlepší je mít na svatbě pořádnou mikču od Adidasu, ať tchyně vidí, že si dcerka nevybrala zle.

rusky_adidas13Adidas mánie není jen otázkou mladých. I tato babička ví, co je dobré si uplést. Doufáme jen, že jí na to Adidas dalo povolení.

rusky_adidas15Už i tam nahoře dávají jasné rozkazy o tom, že nejlepší je nosit věci od této značky a proto se i jeptišky musí zásadně oblékat do funkčních hábitů.

rusky_adidas16Další skvělá svatební novinka. To že má ženich kalhoty od Adidas je naprosto samozřejmé. Jen svědek se nemusel den před svatbou porvat v hospodě.

rusky_adidas17Kočka od Adidas? V Rusku naprosto běžně k dostání. Stačí si najít toho správného dodavatele, který trpí stejnou obsesí jako vy.

rusky_adidas6Kvádro od Adidas je naprosto běžně k dostání hned vedle plaveckých brýlí a sportovní obuvi. Tedy alespoň v Rusku to tak je.