Rubriky: HOLKY A SEX SHOWBUSINESS
 

Bývalá hvězda americké verze reality show BigBrother, modelka a také moderátorka. To vše je Angelique Morgan, kterou možná pro její francouzský původ znáte pod přezdívkou Frenchy. V posledních letech na sebe ráda upozorňuje svými velmi odvážnými outfity v růžové barvě. My na vás dnes máme jednoduchou otázku: líbí se vám tato čtyřicátnice nebo to se svými exhibicionistickými sklony už přehání?

Již na první pohled je zřejmé, že se má jednačtyřicetiletí Angelique Morgan moc ráda. Na jejím obličeji (a zdaleka ne pouze na něm) jsou na každém kousku patrné známky plastických operací. Pokud máte rádi extravagantní směry oblékání, bude se vám jistě tato francouzská televizní hvězda líbit.

Nedávno se jí opět podařil jeden z jejích typických trapasů. Když si to vykračovala ulicemi Los Angeles v šatech její oblíbené růžové barvy, mohli na ní všichni kolemjdoucí oči nechat. Otázkou je, zdali to, co viděli, dokázali ocenit. Zejména zezadu totiž Morganina krejčí na šaty moc látky nespotřebovala. Spíše to vypadalo, že si přes záda a zadek uvázala růžovou tkaničku.

 sexy Frenchy 2sexy Frenchy

Tento výstřelek však není v životě hvězdy amerického showbusinessu ničím výjimečným. Není to tak dlouho, co se nechala vidět ve společnosti takřka živoucího Kena. Ve vířivce se dokonce odvázala natolik, že i shodila i své růžové plavky.

Frenchy 4Frenchy5

A když už si nějaké oblékne, neřeší, zdali jí zakrývají to, co mají. Hlavně, že jsou růžové. Že sem tak něco vyklouzne, to se prostě stane.

Frenchy4Frenchy 3

Co na tuto růžovou nádheru říkáte vy?