Rubrika: ZÁBAVA
 

Selfie mánie naplno cloumá touto planetou již nějaký ten pátek. Kdo nemá alespoň jedno selfie na své instagramovém účtu, jako by nežil. Na selfíčku se většina z nás snaží vypadat co nejvíc, sexy, seriózně, ale hlavně hezky. My vám teď ovšem přinášíme ty největší mástryně, které se nebojí zveřejnit jakoukoliv svou fotku.
angle14Vždy vám ukážeme fotku normál versus idiocie, abyste mohli s čím porovnávat. To znamená, že slečna vlevo a monstrum vpravo jsou jedno a to samé.

angle15Stačí totiž velmi málo a ze zajímavého objektu mnoha pánských pohledů se stane něco, o co byste si možná ani kolo neopřeli.

angle13Sexy dívka se okamžitě změní v jakýsi rozkydlý kus čehosi, co jí ani zdaleka nepřipomíná.

angle12K tomu, aby se kompletně změnila tvář, velmi dobře poslouží také obyčejná číča.

angle11A zase tu máme dokonalou ukázku toho, že dívkám není radno věřit, a jejich podbradkům už vůbec ne. Ze sexy bohyně se může během chvilky stát něco, co by zasloužilo píchnout kudlou do bříška.

angle10Nebýt piercingu v nose a barvy vlasů, mysleli bychom si, že se jedná o vzdálenou tetičku z USA, která má dům hned naproti Mekáče.

angle9Co na to říct? Snad jen benzín a sirky. Ne opravdu, to přece není možné, nebo je? Slečny prozraďte nám prosím, jak to děláte!

angle8Od teď nevěříme nic nikomu!

angle6Ženy totiž možná vůbec nejsou ženy, ale všechny do jedné jsou převlečení muži!

angle1Jak se zebe udělat satelitní družici během jediného pohybu.

angle3Nebo, jak ze sebe udělat postavičku z hodně nepovedeného animáku během jediného pohybu.