Rubrika: NOVINKY
 

Tohle je příběh, který dokazuje, že mokré sny se stávají skutečností. Šestnáctiletý ruský školák Ruslan Schedrin měl prostě obrovské štěstí. Byl totiž 100 000. návštěvník webu, který prodává virtuální zbraně do počítačových her, a jako odměnu dostal možnost strávit měsíc s pornoherečkou Ekaterinou Makarovou (aka Macy Ssens) v moskevském hotelu.

2

Ruslan je nadšený. “Viděl jsem ji a líbí se mi na ní úplně všechno, má super tělo” řekl. A co Ekaterina? Ta možná čekala trochu staršího a zkušenějšího společníka. Řekla ale, že se jí Ruslan na fotkách také líbí. Přijde jí, že šestnáct je ten nejlepší věk na to, aby se člověk stal nezávislým. Mohli by spolu prý třeba navštěvovat muzea a chodit do kina…

3

Když jí byla položena otázka, zda výhra v soutěži zahrnuje i sex, řekla jen: “Nepředpokládá se to. Ale život je život, znáte to…” Ruslanovi je už 16, takže za znásilnění by ji nezavřeli.

4

Ruslanova matka a sestra z jeho výhry moc nadšené nejsou. Celou rodinu tahle skutečnost tak trochu rozhádala, a nakonec se přišlo na to, že je možné, aby výhru převzal zákonný zástupce. To znamená Ruslanův táta. A to matka (ta v modrých šatech) zamítla hned. Ne. Prostě ne, ale to se dalo čekat.

5

Tak co, jak myslíte že mladík se svojí cennou výhrou naloží. Brali byste to taky?